Kšiltovka Patriot - Support Anti-poaching - Retro Trucker Multicam Cap - Black

Kšiltovka je obvykle dostupná do 2 - 3 týdnů od objednání. V závislosti na vytíženosti dodavatele a tiskárny může být i dříve.

K objednávce přidávám malý dárek. Maximálně ale 1 na objednávku.

Cena s DPH: 585 Kč

Nejsem plátce DPH

ks
Není skladem, ale v případě rezervace dodáme do 2-3 týdnů.
Výrobce:Yupoong
Provedení kšiltovky:Flexfit
Počet panelů:6
Přední část:Zesílené čelo
Zapínání:Plastový uzávěr
Střih:Trucker
Velikost:One Size
Složení:přední panel + štítek: 98% bavlna, 2% elastan, síťovina: 100% polyester
Barva:kamufláž Multicam Black
Prát na [°C]:Nelze prát

Popis produktu

Kšiltovka Patriot - Support Anti-poaching - Retro Trucker Multicam Cap - Black

Support Anti-poaching - podpora boje proti pytláctví, jednoduchý ale výstižný vzkaz pro všechny dobrovolníky, kteří jakkoli pomáhají v afrických rezervacích chránit divokou zvěř před pytláky, kteří se naopak neštítí ničeho.

panskatrika-patriot-support-anti-poaching

Nákupem této kšiltovky finančně přispíváte 50 Kč v nerovném boji proti lépe vybaveným pytlákům. Peníze posílám Zdeňkovi Zulu Syrovému, který už přes 10 let jezdí do Afriky takto pomáhat. Za své i ty darované peníze nakupuje vybavení. Navíc jako válečný veterán, vysloužilý legionář cvičí místní rangery v manipulaci se zbraní, střelbě i taktice. Finančními prostředky je pak nakupováno potřebné vybavení pro ochránce rezervací. Vesměs se jedná o výstrojní součásti jako jsou maskáče, bundy, rukavice, nosné systémy nebo taktické vesty, batohy, spacáky, ale taky stany, drony, GPS a podobně.

Potisk na kšiltovce je vyroben pomocí digitálního transféru. To znamená, že se obrázek vytiskne zvlášť a pak se přenese pomocí termolisu na kšiltovku.

Logo medojeda se siluetou afrického kontinentu na pozadí, text okolo loga oddělen siluetou afrického kontinentu.

Samotná kšiltovka je od špičkového výrobce Yupoong, který vyrábí pokrývky hlavy od roku 1974. U kšiltovek od Yupoong si můžete všimnout kvalitního zpracování a drobných detailů. Čepice je provedením Snapback, ale oproti klasickému Snapbacku nemá rovný kšilt a není tak vysoká.

Barevné provedení kšiltovky je v maskovacím vzoru Multicam Black. Mutlicam je licencovaný. Kšiltovka je 6 panelová se zahnutým kšiltem. Dále má vyztužené čelo, zadní část je síťovaná, zapínání je plastové a nastavitelné.