Plecháček Patriot Support Anti-Poaching - bílý

Plecháček je většinou dostupný do 10 dnů od objednání. V závislosti na vytíženosti tiskárny může být i dříve.

Cena s DPH: 458 Kč

Nejsem plátce DPH

ks
Není skladem, ale v případě rezervace dodáme do 10 dnů.
Barva:bílá
Objem [ml]:300
Materiál:kov

Popis produktu

Stylový plechový hrnek Patriot Support Anti-poaching - bílý.

Support Anti-poaching - podpora boje proti pytláctví, jednoduchý ale výstižný vzkaz pro všechny dobrovolníky, kteří jakkoli pomáhají v afrických rezervacích chránit divokou zvěř před pytláky, kteří se naopak neštítí ničeho.

panskatrika-patriot-support-anti-poaching

Nákupem tohoto plecháčku finančně přispíváte 20 Kč v nerovném boji proti lépe vybaveným pytlákům. Peníze posílám Zdeňkovi Zulu Syrovému, který už přes 10 let jezdí do Afriky takto pomáhat. Za své i ty darované peníze nakupuje vybavení. Navíc jako válečný veterán, vysloužilý legionář cvičí místní rangery v manipulaci se zbraní, střelbě i taktice. Finančními prostředky je pak nakupováno potřebné vybavení pro ochránce rezervací. Vesměs se jedná o výstrojní součásti jako jsou maskáče, bundy, rukavice, nosné systémy nebo taktické vesty, batohy, spacáky, ale taky stany, drony, GPS a podobně.

Smaltovaný plechový hrnek v bílém provedení s nerezovým lemem. Potisk na hrnku v černé barvě. Umístění potisku se může mírně lišit.

Plecháček je možné umývat v myčce na nádobí. Umývání v myčce je závislé podle použití přípravku. Pokud si nejste jisti, zda je Váš přípravek v myčce šetrný k potištěnému nádobí, doporučuji ruční mytí.